reklama  
   
Domů > Reklamní články

Na co si dát pozor při cestě do Chorvatska? Přečtěte si užitečné tipy

30.září 2021 14:35
Unsplash.com, Tom Wheatley
Do Chorvatska na dovolenou míří každoročně stovky tisíc Čechů. Chcete se sem vydat i vy? Přečtěte si, na co si dát při cestě do pozor, kudy jet a co nezapomenout doma.
 
celý článek
 

Dopravní nehoda – 7 kroků, jak postupovat

22.června 2021 14:46
Dominika Kwiatkowska, Pexels
I když jde o malý „ťukanec“, může být dopravní nehoda velmi stresovou situací. Větší havárie či zraněné osoby pak míru nervozity ještě zvyšují. Víte, jak v takové situaci postupovat a jaké máte zákonné povinnosti?
 
celý článek
 

Nehodovost v květnu 2021: Porovnání s předchozími lety

22.června 2021 14:23
Per Lööv, Unsplash
Silniční provoz si v letošním květnu vyžádal několik desítek lidských životů a řidiči způsobili více než 8 000 nehod. Statistické údaje jsme porovnali s květnem v letech 2020 a 2019 – jaké jsou meziroční rozdíly a měla na provoz a počet nehod vliv pandemie covidu-19?
 
celý článek
 

Nákup auta – přepis vozidla je nyní jednodušší

16.října 2020 10:57
Negative Space, Pexels
Rozhodli jste se pro koupi auta, vybrali to nejlepší, zkontrolovali jeho technický stav a s původním majitelem jste si „plácli“. Co teď? Dříve zdlouhavý proces přepisu vozidla se zjednodušil a nyní lze auto převést na nového majitele mnohem jednodušeji. Díky našemu návodu na nic nezapomenete.
 
celý článek
 

Po městě nebo k moři? Která navigace v mobilu je nespolehlivější?

15.září 2020 14:31
ÖAMTC
Chystáte se na delší cestu autem a neznáte přesnou trasu? Vybavte se spolehlivou navigací, kterou jednoduše stáhnete do svého mobilu. Většina z nich je dostupná ve verzi pro iPhony i mobily s operačním systémem Android. Co vám nabízí a čím se od sebe liší?
 
celý článek
 

Víte, jak se vyvíjela cena povinného ručení?

3.září 2020 16:43
Unsplash.com
S vlastnictvím auta nutně přichází i povinnost sjednání povinného ručení. Zadarmo to ovšem není a ročně vás může stát i pár tisíc korun. Co všechno ovlivňuje cenu povinného ručení a jaká je dnes v porovnaní s předchozími léty?
 
celý článek
 

Jak zrušit povinné ručení

31.března 2020 09:48
Top pojištění

Přemýšlíte jak zrušit povinné ručení? Pravda, vždycky to není úplně jednoduché, přeci jen musí být ve většině případů splněny určité podmínky. Kdy tedy lze povinné ručení zrušit a jak na to? Právě na to jsme se zaměřili v tomto článku.

 
celý článek
 

Bezpečně po Čechách i Evropě s karavanem na tažném zařízení

30.března 2020 16:01
ÖAMTC
Jezdíte rádi autem a milujete určitou nezávislost? Oželíte s klidem komfort hotelů, ba i ubytoven jenom kvůli tomu, abyste se cítili nezávislí a svobodní? Potom je pro vás karavan to pravé. Budete mít kdykoliv k dispozici domov se vším, co máte rádi, jednoduše proto, že si ho povezete s sebou.
 
celý článek
 

6 důvodů, proč se vyplatí pořídit vanu do kufru auta

6.listopadu 2019 13:06
Autodoplnky-obchod.cz
Převážení věcí v kufru auta může během chvilky proměnit zářící interiér na malou ušpiněnou katastrofu. A vyčistit pak podlážku od oleje, limonády či bláta dá zabrat. Co hůř, mnohdy nelze původní stav zcela zachránit.
 
celý článek
 

Ještě na autě nemáte alu kola? Podívejte se, jaké mají výhody

11.června 2019 20:32
Alukola-obchod.cz
Každý správný motorista neustále hledá něco nového, čím by vylepšil svůj vůz. Jednou z možností, jak zvýraznit vzhled a dosáhnout lepších jízdních vlastností, je pořízení nových hliníkových kol. Na výběr máte z více variant. Jedno ale mají kola z lehkých slitin společné. Mají řadu praktických výhod. V článku se dozvíte, jaké jsou důvody pro jejich pořízení a do jakých situací jsou tyto disky vhodné.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8... > >|
 

19.10.2021 10:44:10
reklama
  reklama  
   


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku